ДІАГНОСТИКА ТА РЕМОНТ ГАЛЬМІВНОЇ СИСТЕМИ В М. ТЕРНОПІЛЬ

Гальмівна система Вашого автомобіля є найголовнішим елементом забезпечення безпеки руху. Уважне ставлення до деталей і вузлів гальмівних механізмів, дозволить впевнено експлуатувати автомобіль довгі роки. Своєчасний ремонт гальмівної системи запорука збереження життя водія і пасажирів. Ефективна гальмівна система служить для швидкої зупинки та гальмування руху автомобіля. Крім того, гальмівна система застосовується для фіксації автомобіля на місці зупинки. Тому ні в кому разі не можна легковажно ставитися навіть до найдрібніших несправностей гальмівної системи. В ідеалі гальмівна система вашої машини повинна складатися з основної та допоміжної гальмівної системи. До основної відноситься робоча гальмівна система, яка якраз і забезпечує вам потрібне уповільнення вашого авто. У цей час допоміжна гальмівна система, так звана «альтернативна», поєднується зі стоянковою системою.

Несправність гальмівної системи – це загроза безпеки водія, пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Багатотонна автівка здатна стати справжнім лихом, якщо “полетіли” гальмівні диски. Діагностика гальмівної системи автомобіля є обов’язковою процедурою. Проходити її рекомендується кожні 50 000 км пробігу, але не рідше одного разу на рік.

Діагностика несправностей гальмівної системи в Тернополі

Несправності гальмівної системи можна визначити за такими ознаками:

  • збільшився гальмівний шлях;
  • в педалі гальма занадто вільний хід (також провалювання, заїдання);
  • в гальмівній системі з’явився скрип або стукіт,
  • проявляється так звана «пульсація» гальм,
  • при гальмуванні автомобіль починає зміщуватися у бік;
  • гальмівні барабани відчутно нагріваються.

Станція технічного обслуговування “АВТОМіСТО” проводить діагностику гальмівної та пневматичної системи в Тернополі. Виявлені поломки усуваються ремонтом або заміною деталей гальмівної та повітряної системи.

Отримати консультацію
+380 (63) 529 39 09

ЦІНИ НА ОБСЛУГОВУВАННЯ ГАЛЬМІВНОЇ СИСТЕМИ

Заміна гальмівної рідини 120
© Всі права застережено 2018 | СТО Автомісто